خلاصه آماری نشریه

دوره‌ها 15
شماره‌ها 36
مقالات 298
نویسندگان 571
مشاهده مقاله 320,196
دریافت فایل اصل مقاله 420,080
مقالات ارسال شده 700
پایگاه های نمایه شده 13
داوران 223

نشریه نامه معماری و شهرسازی فصلنامه علمی دانشگاه هنر است که انتشار آن از پاییز ۱۳۸۷ آغاز شده است و در قالب فرمت چاپی - الکترونیک منتشر می‌شود. این نشریه مقاله‌های پژوهشی، مروری، مطالعه موردی، روش‌شناسی و کاربردی را در حوزه‌های مختلف شهرسازی و معماری و با تاکید بر اصالت و نوآوری تحقیقات، پس از طی فرایند داوری منتشر می‌کند. اولویت این نشریه مقاله‌های برگرفته از رساله دکترا یا طرح‌های پژوهشی مصوب است.

نویسندگان محترم

لطفا پس از ثبت‌نام در وبگاه نشریه، مستندات مقاله خود را به شکل کامل و با رعایت شیوه‌نامه نشریه به همراه نامه درخواست بررسی مقاله و فرم تعارض منافع که توسط همه نویسندگان مقاله امضا شده است، از طریق وبگاه نشریه ارسال کنید.

نویسندگانی که مقاله آنها برای چاپ در نشریه نامه معماری و شهرسازی پذیرفته می‌شود، می‌بایست در سامانه همانندجوی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک) ثبت‌نام و گواهی همانندجویی مقاله خود را به دفتر نشریه ارائه کنند. لینک سامانه در بخش پیوندهای مفید قرار داده شده است.

 مطابق با بند ۱۰-۸ راهنمای نویسندگان، درج قدردانی از حامی یا تأمین‌کننده اعتبار پژوهش (در صورت وجود) ضروری است.

به اطلاع نویسندگان محترم می‌رساند صاحب امتیاز نشریه «نامه معماری و شهرسازی» دانشگاه هنر است و تمامی هزینه‌ها توسط دانشگاه تأمین می‌شود. این نشریه هیچ هزینه‌ای در قبال دریافت، داوری و چاپ مقاله‌ها از نویسندگان دریافت نمی‌کند.

نشریه نامه معماری و شهرسازی را می‌توانید در شبکه‌های اجتماعی زیر دنبال کنید:

 

شماره جاری: دوره 15، شماره 36، مهر 1401، صفحه 1-150 

شناسنامه نشریه

بانک ها و نمایه نامه ها

ابر واژگان